Zadzwoń do nas 660 879 846
Napisz do nas biuro@szkola-kalina.pl

O nas

Szkoła języka rosyjskiego „Kalina” powstała z miłości do języka rosyjskiego i z pasji do przekazywania wiedzy o jego tajnikach innym. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, bo nasza oferta jest bardzo szeroka. Proponujemy kursy zarówno dla dzieci, uczniów i maturzystów, jak i dla osób dorosłych, w tym dla klientów korporacyjnych.

„Kalina” to szkoła, w której jakość stanowi najcenniejszą wartość, dlatego też współpracujemy z najlepszymi filologami, metodykami, pedagogami i native speakerami z Łodzi i okolic, którzy z ogromnym zamiłowaniem i twórczym entuzjazmem oddają się swojej największej pasji – nauczaniu języka rosyjskiego.

Dla nas najważniejszy jesteś Ty – Uczestnik naszego kursu, a naszym nadrzędnym celem jest stworzenie takiego kursu i takich zajęć, abyś z chęcią i zapałem wzbogacał swoją wiedzę o języku rosyjskim. Jakie zatem są nasze zajęcia? Maksymalnie dostosowane do Twoich potrzeb i wymogów współczesnego świata. Co to oznacza w praktyce? To, że nie będziesz się uczyć tak jak Twoi rodzice z nudnych i nieciekawych książek, a w zamian za to poznasz interesujący świat pięknego języka rosyjskiego, usłyszysz niezliczone ilości słów i dźwięków, zobaczysz kolory i odcienie rosyjskich pejzaży, oraz to co najważniejsze – nauczysz się mówić i pisać w języku, jakim na całym świecie posługuje się prawie 300 milionów osób!

Daj się namówić na podróż pełną przygód i dołącz do nas już dziś!