Zadzwoń do nas 660 879 846
Napisz do nas biuro@szkola-kalina.pl

Kursy dla dorosłych

Szkoła języka rosyjskiego „Kalina” ma w swojej bogatej ofercie również kursy dla dorosłych. Zapraszamy wszystkie te osoby, które szukają możliwości ciekawej nauki języka rosyjskiego zarówno od podstaw jak i na wyższych poziomach. Na potrzeby naszych Klientów organizujemy również kursy o tematyce specjalistycznej i biznesowej.

 

Zajęcia przeprowadzane są na poziomach:

– A1 (początkującym);
– A2 (niższym średnio zaawansowanym);
– B1 (średnio zaawansowanym);
– B2 (wyższym średnio zaawansowanym);
– C1 (zaawansowanym).

 

Nasze kursy z języka rosyjskiego:

– są prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów;
– systematycznie rozwijają znajomość języka poprzez częste powtórki;
– udoskonalają umiejętności czytania, pisania, płynnego mówienia oraz rozumienia ze słuchu;
– poszerzają zasób słownictwa i pogłębiają znajomość gramatyki;
– rozwijają kreatywne myślenie i nieszablonowe podejście do poruszanych tematów;
– są dostosowane do celu i potrzeb każdego Klienta.

 

Kursy mogą odbywać się indywidualnie, w parach lub w grupach. Zatem jeśli masz znajomego, który podobnie jak Ty chce rozwijać i doskonalić swój warsztat językowy, zaproś go do nas! W celu uzyskania informacji na temat naszych kursów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.