Podoba Ci się język rosyjski? A może jego znajomość potrzebna jest Ci w pracy? Jeśli tak – zgłoś się do nas! Kursy dla dorosłych prowadzimy już od lat, dzięki czemu posiadamy ogromne doświadczenie i wiedzę, które pozwalają nam oferować zajęcia na najwyższym poziomie. Nasze kursy są  maksymalnie dopasowane do Twoich potrzeb i celów, a poza tym są ciekawe i skuteczne! W naszej ofercie znajdziesz kursy na następujących poziomach:

Co jest podstawą naszej pracy w szkole języka rosyjskiego Kalina?

Podstawą w pracy z naszymi klientami jest szacunek i uczciwość, dlatego wsłuchujemy się w Twój głos i odpowiadamy na Twoje potrzeby. W „Kalinie” nie ma przypadków, dlatego zajęcia są prowadzone przez najlepszych lektorów w Łodzi, takich, którzy są świetnie wykwalifikowani i mają duże doświadczenie w pracy z dorosłymi. Ponadto zajęcia prowadzimy w bardzo małych grupach, liczących od 3 do 6 osób. Jak uczymy? Kreatywnie i bez nudy (więcej o tym przeczytasz w zakładce „O nas”).

Uczestnikom naszych kursów języka rosyjskiego zapewniamy:

Jeśli podjąłeś decyzję o nauce języka rosyjskiego to świetnie! Teraz wystarczy zapisać się na zajęcia w „Kalinie” i czerpać ogromną przyjemność z nauki razem z nami. U nas miło i pożytecznie spędzisz czas, a przy tym poznasz ciekawych ludzi i absolutnie nie będziesz się nudzić! Chcesz zapisać się na kurs lub dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas (660-879-846) lub napisz (biuro@szkola-kalina.pl), chętnie wszystko Ci wyjaśnimy. A tymczasem do zobaczenia w „Kalinie”!