Zadzwoń do nas 660 879 846
Napisz do nas biuro@szkola-kalina.pl

Kursy dla dzieci

Kursy dla dzieci „Rosyjska Kalineczka”

Jesteś mamą lub tatą wspaniałej pociechy, którą interesuje każda nowa rzecz i każda ciekawa czynność, którą wykonujesz? Ja, podobnie jak Ty też jestem rodzicem i wiem, że ten czas poznawania świata przez dziecko już nigdy nie będzie tak intensywny jak teraz. Dlaczego? Bo właśnie teraz Twoja córka lub syn są niebywale ciekawe świata, chłoną wiedzę niczym gąbka i robią to z wielką radością! Wykorzystaj ten czas i zaproponuj swojemu dziecku wejście do świata tajemniczych rosyjskich literek, ciekawie brzmiących słówek, pięknej melodii piosenek, niezwykłych bajek i opowieści. Dzięki „Rosyjskiej Kalineczce” Twoja pociecha będzie kojarzyła naukę z czymś miłym i ciekawym, rozwinie swoją kreatywność i wyobraźnię, wzmocni zdolność samodzielnego myślenia oraz rozbudzi w sobie naturalną ciekawość poznawania świata. A wszystko to w zaciszu Twojego domu, czyli tam, gdzie Ty i Twoja pociecha czujecie się najlepiej.

Spotkania z „Rosyjską Kalineczką” odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu po 45 lub 60 minut, od poniedziałku do piątku. Ich częstotliwość oraz czas trwania ustalamy wspólnie podczas pierwszego spotkania.

Zapraszamy serdecznie!