Jeśli współpracujesz z krajami rosyjskojęzycznymi lub planujesz podjąć taką współpracę zapraszamy Cię do udziału w specjalistycznych szkoleniach językowych dla firm. Nasi lektorzy posiadają duże doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych dla firm, znają specyfikę pracy i wymogi klientów korporacyjnych, dzięki czemu program szkolenia zostanie optymalnie dostosowany do Twoich potrzeb.

Jak wygląda współpraca z nami? Zaczynamy od:

Po dopełnieniu wszelkich formalności rozpoczynamy szkolenie (w grupach lub indywidualnie). Zajęcia mogą odbywać się w Twojej firmie lub w siedzibie naszej szkoły przy al. Kościuszki 59/61 lok. 217. Zajęcia mogą być prowadzone również w formie online. Cennik szkoleń ustalany jest indywidualnie z każdym Klientem. W celu umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapraszamy do obejrzenia naszej prezentacji: pobierz plik

not yet