Zadzwoń do nas 660 879 846
Napisz do nas biuro@szkola-kalina.pl

Szkolenia dla firm

Jeśli współpracujesz z krajami rosyjskojęzycznymi lub też planujesz podjąć taką współpracę zapraszamy Cię do udziału w specjalistycznych szkoleniach językowych dla firm.

Dlaczego my?
Bo doskonale wiemy, że odpowiednie przygotowanie i dobra znajomość języka rosyjskiego Twoich pracowników jest niebywale ważna w osiągnięciu sukcesów Twojej firmy na rynku wschodnim. Nasi lektorzy posiadają duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń językowych dla firm, znają specyfikę pracy i wymogi klientów korporacyjnych, dzięki czemu program naszego szkolenia zostanie optymalnie dostosowany do Twoich potrzeb.

Jak wygląda współpraca z nami?
Na początku jasno i konkretnie określamy cel szkolenia. Następnie szczegółowo weryfikujemy znajomość języka rosyjskiego pracowników. Weryfikacja odbywa się w dwóch etapach: pierwszym z nich jest przeprowadzenie testu pisemnego z języka ogólnego i biznesowego, a drugim jest rozmowa z lektorem, na podstawie której określamy stopień znajomości języka komunikatywnego. W dalszej kolejności lektor, we współpracy z metodykiem, dokonuje oceny zebranego materiału i podziału pracowników na grupy, w zależności od poziomu posiadanej wiedzy. Na końcu przygotowujemy plan szkolenia, opracowujemy kalendarz spotkań i omawiamy zakres tematyczny, którym będziemy zajmować się podczas szkolenia.

Zajęcia mogą odbywać się w Twojej firmie lub też w samym centrum Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej 60. Cennik szkoleń indywidualnych i grupowych ustalany jest odrębnie z każdym Klientem. W celu umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zapraszamy do obejrzenia naszej prezentacji: