Witaj! Dziękuję Ci, że tu jesteś! Poznajmy się – ja nazywam się Ania Tomasik i jestem założycielką Kaliny. Język rosyjski pokochałam już w szkole podstawowej, a było to już jakiś czas temu Wybór kierunku studiów nie był dla mnie trudny - filologię rosyjską na UŁ ukończyłam w 2011 roku, wtedy też odbyłam półroczną praktykę językową na Uniwersytecie w Kijowie. W 2016 roku uzyskałam certyfikat Instytutu Puszkina i Rosyjskiej Izby Handlowej na poziomie B2 z języka biznesowego.

Jeszcze będąc na studiach marzyło mi się utworzenie miejsca przyjaznego uczniom i lektorom, pełnego serdeczności, otwartości i pasji. To marzenie udało mi się spełnić w 2013 roku, kiedy to założyłam Szkołę Języka Rosyjskiego Kalina. Nasza szkoła skupia wyjątkowe i charyzmatyczne osoby, a pośród nich są moi nieocenieni lektorzy - osoby, na których zawsze mogę polegać oraz Wy - nasi wspaniali Uczniowie, dzięki którym możemy realizować naszą największą pasję, jaką jest nauczanie języka rosyjskiego.

Swoją pracę uwielbiam, lecz odpoczynek też jest ważny - w czasie wolnym gotuję i piekę ciasta (moimi popisowymi są bezy i tarty), szyję na maszynie, czytam książki o tematyce psychologicznej, zgłębiam tajniki językoznawstwa i szybkiego uczenia się a także spędzam aktywnie czas z moimi ukochanymi dziećmi.