Pani Izolda ukończyła Filologię Rosyjską na UŁ w 2006 roku, rok później uzyskała certyfikat Instytutu Puszkina i Rosyjskiej Izby Handlowej na poziomie B2 z języka biznesowego. W 2008 roku ukończyła także studia podyplomowe Język rosyjski w biznesie i turystyce.

Pani Izolda posiada bogate doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi i młodzieżą, jak i z osobami dorosłymi - pracowała w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum, a obecnie (już od 13 lat) pracuje w liceum i rokrocznie przygotowuje młodzież do egzaminu maturalnego. W Kalinie z ogromnym zaangażowaniem pracuje z grupami na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym, prowadzi zajęcia indywidualne (w tym zajęcia online) a także zajęcia przygotowujące do matury.

Pani Izolda uwielbia literaturę (szczególnie kryminały Borisa Akunina oraz powieści fantastyczne i fantasy), film oraz muzykę. Kolekcjonuje nowe słowa i ciekawe powiedzonka z rosyjskich filmów i seriali. Poczucie humoru i uśmiech to jej znak rozpoznawczy. W wolnych chwilach odpływa w świat rosyjskiego rapu i nowinek z życia gwiazd rosyjskiej estrady.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Ciasteczka

zgoda