Pani Magda ukończyła Filologię Rosyjską na UŁ w 2006 roku, a dwa lata później rozpoczęła tam studia doktoranckie. W 2009 roku uzyskała certyfikat Instytutu Puszkina i Rosyjskiej Izby Handlowej na poziomie C1 z języka biznesowego. W tym samym roku odbyła również staż na Uniwersytecie w Twerze.

Języka rosyjskiego Pani Magda uczy aktywnie od 2006 roku. Przeprowadza również egzaminy z języka rosyjskiego na poziomie I i II wg standardów STANAG 6001. W Kalinie z wielką pasją prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe (w tym zajęcia online) na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym oraz zajęcia z języka specjalistycznego, w tym biznesowego.

W chwili wolnej od pracy Pani Magda gra na pianinie, słucha muzyki rockowej, czyta książki, jeździ na rowerze, kibicuje polskim siatkarzom, bawi się tłumaczeniami oraz rozpieszcza swoje dzieci – Nadię i Dawida.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Ciasteczka

zgoda