Zadzwoń do nas 660 879 846
Napisz do nas biuro@szkola-kalina.pl

Kursy maturalne i dla uczniów

Classroom. Group of young students studying in the classroom

Jeśli przygotowujesz się do matury z języka rosyjskiego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym nasza oferta jest przeznaczona właśnie dla Ciebie.

Wieloletnie doświadczenie naszych lektorów w pracy z maturzystami i ich świetne wyniki na egzaminach zachęciły nas do otwarcia kursów specjalnie dla Was!

Jak wygląda kurs maturalny?
Naszym celem jest możliwie jak najlepsze przygotowanie Cię do egzaminu. W związku z tym kurs ma formę intensywnych warsztatów. Na zajęciach nasi lektorzy korzystają z oryginalnych materiałów i arkuszy, które wykorzystywane są na maturze, dzięki czemu Twoje szanse na zdobycie wysokiej oceny będą duże. Na pierwszym spotkaniu dokładnie zapoznamy Cię z wymogami i strukturą egzaminu, pokażemy różne typy zadań i techniki ich rozwiązywania oraz objaśnimy zasady oceniania. W trakcie trwania kursu przeprowadzimy także egzaminy próbne, aby móc obiektywnie ocenić poczynione przez Ciebie postępy.

Naszym maturzystom zapewniamy:
– aktywne uczestnictwo w zajęciach wraz z pozostałymi kursantami;
– interesujące ćwiczenia w oparciu o różnorodny materiał;
– indywidualne podejście do każdego uczestnika;
– miłą atmosferę i wygodne warunki pracy.

Zajęcia mogą odbywać się raz lub dwa razy w tygodniu, indywidualnie, w parach lub w grupach. Tak więc jeśli masz koleżankę/kolegę, który podobnie jak Ty przygotowuje się do matury, możesz zaprosić go do udziału w naszym kursie. Terminy zajęć ustalamy wspólnie. W celu umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Jeśli jesteś uczniem szkoły podstawowej i chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu języka rosyjskiego, to ten kurs adresowany jest do Ciebie.


Jako lektorzy z wieloletnim doświadczeniem doskonale wiemy, co może sprawiać Ci kłopoty w nauce i potrafimy temu zaradzić. Zawiłości gramatyczne, skomplikowana odmiana słów, zasady pisowni i ortografii – pomożemy Ci skutecznie uporać się z tym, co nie zawsze do końca jest jasne. Szkoły podstawowe to specyficzne miejsca i zapewne masz tam swoich ulubionych nauczycieli, koleżanki i kolegów, ale nie zawsze masz szansę na naukę w cichej i spokojnej atmosferze. W klasie z dwudziestoosobową „załogą na pokładzie” nie zawsze łatwo się skupić. Na naszych zajęciach będziesz miał pewność, że poświęcimy Ci maksimum uwagi i skoncentrujemy się tylko na tym, abyś poczynił szybkie postępy w nauce.

Jak wygląda organizacja kursu?
Na nasze zajęcia możesz zapisać się sam (kurs indywidualny), lub z grupą kolegów (kurs grupowy), którzy podobnie jak Ty chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności językowe. Przed zajęciami ustalamy zakres tematyczny, którym będziemy się zajmować, wybieramy ewentualny podręcznik, który służyć nam będzie pomocą, ustalamy terminy, częstotliwość i godziny spotkań. Nie zwlekaj i zadzwoń już dziś, aby o naszym kursie dowiedzieć się więcej!