POLITYKA PRYWATNOŚCI SZKOŁY JĘZYKA ROSYJSKIEGO „KALINA”

Kto jest administratorem państwa danych?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest FUNDACJA ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI „TWÓJ STARTUP” z siedzibą w Warszawie (adres siedziby: ul. Żurawia 6/12, lok. 766, 00-503 Warszawa).

Powyższa polityka prywatności dotyczy usług Fundacji świadczonych przez zorganizowaną część przedsiębiorstwa o nazwie Szkoła Języka Rosyjskiego „Kalina”, dane kontaktowe: numer telefonu 660-879-846, adres e-mail: biuro@szkola-kalina.pl realizowanych przez Annę Magdalenę Tomasik.

Dlaczego przetwarzamy Państwa Dane?

Jakie dane podlegają przetwarzaniu?

Do zawarcia umowy wymagamy podania przez danych na formularzu umowy/zamówienia (jeśli ich Państwo nie podadzą, nie zawrzemy umowy/nie wykonamy zamówienia). Dodatkowo możemy poprosić o dane opcjonalne, które nie mają wpływu na zawarcie umowy (jeśli ich nie otrzymamy, nie będziemy mogli, np. dzwonić pod numer kontaktowy). W trakcie trwania umowy, świadcząc usługi, wchodzimy w posiadanie innych Pani/Pana danych. Pojawienie się u nas Pani/Pana danych osobowych jest konsekwencją działania naszych usług, z których Pani/Pan korzysta.

Komu zostaną udostępnione dane?

Czy Dane są profilowane?

Informujemy, iż Państwa dane nie będą podlegać profilowaniu, czyli zautomatyzowanej analizy Pani/Pana danych i opracowania przewidywań na temat preferencji lub przyszłych zachowań (profilowanie oznacza, np. w przypadku profilowania marketingowego określanie, którą ofertą może być Pani/Pan najbardziej zainteresowana/y w oparciu o wcześniejsze Pani/Pana wybory).

Jakie przysługują Państwu prawa?

Kontakt

Jeśli potrzebujecie Państwo dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chcecie skorzystać z przysługujących praw, prosimy o kontakt na adres e-mail: rodo@twojstartup.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Ciasteczka

zgoda