Witamy w Szkole Języka Rosyjskiego Kalina

Zapisy na kursy letnie 2024 rozpoczęte!

Kursy dla początkujących i zaawansowanych, zajęcia dla dzieci, kursy maturalne - nowość!

Dogodna lokalizacja w centrum Łodzi

Konkurencyjne ceny i możliwość płatności ratalnych

Urozmaicone zajęcia, nacisk na komunikację i swobodę wypowiedzi

Prowadzimy kursy stacjonarne i online

Nazsze zajęcia są szyte na miarę – według Twoich potrzeb, zainteresowań i celów

Szybkie efekty, małe grupy, wykwalifikowani lektorzy - to Twój przepis na sukces!

Zapraszamy na zajęcia online w „Kalinie”

Drodzy, od jakiegoś czasu dostajemy od Was coraz więcej zapytań na temat zajęć online. Cieszy nas to, że polecacie nas innym i nam ufacie. My ze swojej strony robimy dla Was wszystko, aby nasze kursy i zajęcia indywidualne były na jak najwyższym poziomie i spełniały Wasze oczekiwania. W związku z tym postanowiliśmy zajęcia online na stałe włączyć do naszej oferty. Jeśli jesteś uczestnikiem naszych kursów, przekaż tę informację znajomym, kolegom z pracy, rodzinie mieszkającej poza Łodzią. Teraz jesteśmy bliżej niż kiedykolwiek i prawie na wyciągnięcie ręki! Czemu? Bo wszystkiego, czego potrzebujesz, to komputer, internet, trochę miejsca i zapału do nauki. Poza tym:

  • nie tracisz czasu na dojazdy;
  • zajęcia odbywają się wygodnie w domu, w biurze i wszędzie tam, gdzie masz dostęp do internetu;
  • masz dużą elastyczność w doborze terminu i godziny spotkania;
  • posiadasz dostęp do wielu aplikacji i zasobów multimedialnych lektora prowadzącego;
  • masz swobodę w wyborze komunikatora, może to być skype, zoom, messenger, viber – jak Ci wygodniej;
  • zajęcia online są szyte na miarę – według Twoich potrzeb, zainteresowań i celów.

Zobacz więcej o nauce języka rosyjskiego przez internet...

Kursy rosyjskiego online

Zapisy na nowe kursy letnie 2024 rozpoczęte!

Wakacyjny kurs języka rosyjskiego

Witajcie!  Już wkrótce wakacje - czas odpoczynku, relaksu i dobrej zabawy. Będzie nam bardzo miło, jeśli zdecydujecie się spędzić choć trochę tego letniego czasu razem z nami. Będzie pożytecznie, twórczo i jak zwykle...na wesoło wink A to wszystko za sprawą naszych nowych letnich kursów wakacyjnych, które zbliżają się wielkimi krokami.

Co zatem znalazło się w naszym letnim grafiku? Jak zawsze mamy dla Was kursy stacjonarne dla osób początkujących, tym razem do wyboru są dwa terminy: czwartkowy i sobotni.  W grafiku umieściliśmy również kurs na poziomie A1+/A2, jest to nasza propozycja dla osób pragnących podtrzymać kontakt z językiem w czasie wakacyjnej przerwy. W naszej stałej ofercie są również zajęcia indywidualne w formie stacjonarnej i online. To kursy szyte na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań, szczególnie polecane osobom zapracowanym i skupionym na osiągnięciu konkretnego celu.

Na kursy letnie zapraszamy również dzieci, te młodsze i te starsze również:) Nauką dzieci zajmujemy się od lat, także jeśli Twoja córka lub syn zapragnie nauczyć się rosyjskiego, to koniecznie zadzwoń właśnie do nas:) Nie martw się o formalności - na pierwsze zajęcia zapraszamy każdego, kto ma ochotę sprawdzić, czy nauka w naszej szkole mu odpowiada i czy czuje do języka rosyjskiego to "coś".  W związku z tym na zajęcia zapraszamy wszystkich chętnych, bez wyjątku!

Wszystkie kursy letnie startują na początku lipca i trwać będą do końca sierpnia. Ceny podane na końcu tabeli są cenami końcowymi (brutto) i na życzenie Kursanta możemy je rozłożyć na dwie lub więcej rat. Jeśli masz ochotę zgarnąć rabat, mamy dla Ciebie propozycje, a mianowicie:

  • - 5 % dla każdej z osób, która zapisuje się w parze (przyjdź na zajęcia z koleżanką lub kolegą, a każdy z was dostanie zniżkę na kurs);
  • - 5 % dla osób, które polubią nasz profil na FB;
  • - 5 % dla studentów i uczniów szkół;
  • - 5 % dla stałych kursantów.

Jak zapisać się na kurs?

Aby zapisać się na kurs wystarczy do nas zadzwonić (660 879 846) lub napisać (biuro@szkola-kalina.pl). Pierwsze zajęcia w każdej z grup są otwarte. Można na nie przyjść i zorientować się, jak pracujemy. Jeśli forma i sposób prowadzenia zajęć będą Ci odpowiadały, to pod koniec zajęć podpiszemy umowę. Przyjście na pierwsze zajęcia do niczego nie zobowiązuje, natomiast daje możliwość poznania lektora i pozostałych uczestników zajęć, oraz rozeznania się w sposobie naszej pracy. Przyjdź i przekonaj się sam, czy to miejsce dla Ciebie wink Pamiętajcie, że zawsze możecie dołączyć do kursu w trakcie jego trwania. Zajęcia, na których Cię nie było od początku trwania kursu zostaną odliczone od całościowej ceny za kurs. Jeśli w ciągu trwania kursu zdarzą Ci się nieobecności, wówczas otrzymasz od nas maila z informacją o tym, co przerobiliśmy i co zostało zadane do domu. Otrzymasz komplet materiałów dodatkowych w formie plików, a także (jeśli były wykorzystywane na zajęciach) wyślemy Ci linki do filmów i prezentacji. Pamiętaj, że jeśli nie będziesz mógł przyjść danego dnia na zajęcia zawsze możesz połączyć się z nami online podczas trwania zajęć. To wygodne rozwiązanie podczas wyjazdów czy choroby.

Zobacz więcej o naszych kursach...

.
.

Cennik i terminy kursów

Nazwa kursuDni zajęćGodziny zajęćData rozpoczęcia kursuLiczba godzinCena
A1 czwartek 16:30 – 18:00 04.07.2024 16 (*45 min.) 680 zł
A1 sobota 09:00 – 10:30 06.07.2024 16 (*45 min.) 680 zł
A1+/A2 czwartek 18:00 – 19:30 04.07.2024 16 (*45 min.) 680 zł
Zaj. indyw. dorośli do uzgodnienia do uzgodnienia do uzgodnienia 1 (*60 min.) 110 zł
Zaj. indyw. dorośli do uzgodnienia do uzgodnienia do uzgodnienia 1 (*90 min.) 160 zł
Zaj. indyw. dzieci do uzgodnienia do uzgodnienia do uzgodnienia 1 (*45 min.) 80 zł
Zaj. indyw. dzieci do uzgodnienia do uzgodnienia do uzgodnienia 1 (*60 min.) 110 zł

Nasz zespół

Opinie o naszej Szkole Językowej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Ciasteczka

zgoda