Kursy rosyjskiego online

Nasze kursy rosyjskiego nie muszą odbywać się stacjonarnie! Nasi lektorzy poprowadzą zajęcia z języka rosyjskiego online, dzięki czemu nauczysz się rosyjskiego od postaw lub wejdziesz na wyższy poziom językowy i to bez wychodzenia z domu.

Nasze wieloletnie doświadczenie, pasja i ogromne zaangażowanie pozwala nam w niecodzienny i ciekawy sposób prowadzić lekcje rosyjskiego online zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Dużym udogodnieniem będą również maturalne kursy rosyjskiego przez internet dla młodzieży i maturzystów, dzięki którym nie trzeba tracić czasu na dojazdy!

Jeśli podjąłeś decyzję o nauce języka rosyjskiego online to świetnie! Zapoznaj się z naszymi poniższymi kursami lub dowiedz się więcej! Zadzwoń do nas (660-879-846) lub napisz (biuro@szkola-kalina.pl), chętnie wszystko Ci wyjaśnimy. A tymczasem do zobaczenia w „Kalinie”!

Nasze kursy z języka rosyjskiego

Intensywny kurs rosyjskiego, poziom A1

Intensywny kurs rosyjskiego na poziomie początkującym jest przeznaczony dla osób które do tej pory nigdy nie uczyły się języka rosyjskiego lub uczyły się go dawno temu i chcą sobie go powtórzyć od podstaw. Kurs prowadzony będzie dwa razy w tygodniu po trzy godziny lekcyjne. Program kursu intensywnego jest bardzo rozbudowany, a po jego zakończeniu będziesz umieć:

Kurs "Gramatyka w praktyce", poziom A1/A2

Kurs kierowany jest do osób, które znają język rosyjski na poziomie podstawowym i chcą kontynuować naukę przez wakacje, aby nie tracić kontaktu z językiem. Zajęcia stanowią doskonałą okazję do powtórzenia trudniejszych zagadnień gramatycznych oraz utrwalenia i uporządkowania wiadomości. Zajęcia będą prowadzone w formie różnorodnych ćwiczeń, które pozwolą Ci wytrenować pamięć i tym sposobem opanować konstrukcje gramatyczne i odmianę trudniejszych słów. Pod lupę weźmiemy między innymi:

Kurs "Gramatyka w praktyce", poziom B1/B2

Kurs przeznaczony jest dla osób znających język rosyjski na poziomie średnio zaawansowanym i chcących doskonalić swoje umiejętności językowe oraz poszerzać wiedzę z zakresu gramatyki języka rosyjskiego na tym poziomie. Podstawy masz już opanowane – teraz pora podszlifować o wiele trudniejsze tematy! Na zajęciach popracujemy nad zagadnieniami gramatycznymi wybranymi przez Słuchaczy, a także nad wybranymi z niżej wymienionych:

Konwersacje z języka rosyjskiego, poziom B2/C1

Kurs skierowany jest do osób, które znają język rosyjski na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym a ich celem jest udoskonalenie umiejętność prawidłowego komunikowania się oraz jasnego i precyzyjnego wypowiadania się. Konwersacje pozwolą Ci:

Kurs "Język rosyjski w sferze biznesu", poziom B1/B2

Kurs przeznaczony jest dla osób znających język rosyjski na poziomie zaawansowanym, którym znajomość języka biznesowego przydatna jest w pracy. Na zajęcia szczególnie zapraszamy pracowników firm i korporacji, którzy współpracują z krajami rosyjskojęzycznymi. Poniżej przedstawiamy Państwu zarys tematów, którymi planujemy zajęć się na kursie. Jednak pamiętajcie, że to Wy – Uczestnicy podejmiecie ostateczną decyzję co do wyboru tematyki i zakresu prac. Oto nasze propozycje:

Kurs "Język rosyjski w sferze biznesu (kontynuacja)", poziom A2/B1